Новини компаній
10:00, 30 березня 2020 р.
Як підготуватися до ЗНО 2020: поради фахівців
Новини компаній
Як потрібно готуватися ЗНО? Що потрібно враховувати при підготовці до тестування? Як уникнути основних помилок при підготовці? Як міцно запам'ятати матеріал? Коли потрібно йти на підготовчі курси до ЗНО?
Уже понад 10 років школярі в Україні здають незалежне тестування, сертифікати якого використовуються для надходження в ЗВО. Письмові тести стали більш об'єктивними, тут учні не можуть продемонструвати свою харизму, а викладачі - задати навідні запитання. Школярам, на ЗНО, доведеться покладатися виключно на свої знання та підготовку, про яку й піде мова в цій статті.
Три основні принципи підготовки до ЗНО
Тема ефективної підготовки до ЗНО досить велика, багато експертів дають гарні поради, рекомендують загальноприйняті та авторські методики. Разом з тим існують базові принципи, без яких будь-яка методика буде практично безрезультатною.
Принцип №1 - Готуйтеся заздалегідь
Сьогодні не існує чарівного способу завантажити в голову учня всі знання за один день, в цьому не допоможе жодна методика. Більш того, навіть за два або три місяці зробити це вкрай проблематично. «Часу ще достатньо», «завтра почну готуватися» - це головні вороги школяра перед тестуванням.
Учневі необхідно не тільки ліквідувати прогалини в освіті, а й навчитися вирішувати тестові завдання, впевнено закріпити свої знання. Регулярні заняття, в цьому випадку, підходять набагато краще, ніж інтенсивний тренінг перед тестуванням.
Принцип №2 - Уникайте стресів, дотримуйтесь режиму сну
Багато школярів скаржаться на надмірне навантаження, брак сну та хронічну втому під час підготовки до ЗНО. Все це негативно впливає не тільки на здоров'я, але й на засвоєння матеріалу. Знання просто «вивітрюються» з голови, а мозок відмовляється сприймати нове.
Висипатися треба не тільки безпосередньо перед тестуванням, а й в процесі підготовки. Таким чином ваш мозок зможе відпочити і підготуватися до обробки нової порції інформації. Навіть якщо до тестів залишилося мало часу, накопичена втома може зашкодити більше, ніж одна пропущена тема.
Увага батькам!
Пам'ятайте, що негативна мотивація - поганий помічник. Постійний страх невдачі та загрози «що буде якщо погано складеш» тільки відволікають учня, змушують його неконструктивно хвилюватися, погіршують результативність навчання.
Якщо ваша дитина боїться погано скласти тести, це ще не значить, що вона хоче скласти його добре, пам'ятайте також про позитивну мотивацію.
Принцип №3 - Готуйтеся з викладачами
Ефективна самостійна підготовка до ЗНО - найбільший міф сучасної освіти. Навіть самий старанний учень не завжди чітко усвідомлює свій рівень знань, може виділити проблемні теми, не кажучи вже про володіння методиками навчання та підготовки. Наприклад, як він буде перевіряти своє «власне висловлення»?
Фахівці підкреслюють: «Якби ефективно отримувати знання можна було повністю самостійно, то школи не існували б як факт. Як в дистанційному навчанні, так і в підготовці до ЗНО важлива наявність грамотного педагога, який зможе допомогти учневі освоїти складний матеріал, ліквідувати прогалини в шкільній програмі».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
14:19, 13 січня
10:57, 8 січня
23:01, 15 січня
16:28, 16 січня
20:09, 9 січня
live comments feed...
Коментарі