• Головна
  • Кодіровка від алкоголю: як допомогти близькій людині
Новини компаній
16:35, 2 квітня

Кодіровка від алкоголю: як допомогти близькій людині

Новини компаній

1. Вступ

"Алкоголізм робить більше спустошення ніж три історичні бичі: голод, чума і війна." В.Ю.Гладсон

Кодування від алкоголізму– це один із ефективних методів боротьби з хворобою, яка руйнує не лише життя залежного, але й усієї родини. Причини розвитку алкоголізму можуть бути різні: психологічні (депресивні стани, тривожність, схильність до самоізоляції, почуття самотності), генетичні (тип нервової системи) та соціальні (навички комунікації, звички у сім'ї, перебування в оточенні людей що вживають алкоголь). Зачасту якщо людина з генетичною схильністю виростає у сім'ї де вживають алкоголь, то високою є ймовірність розвитку залежності. Алкоголь впливає на головний мозок, руйнуючи дофамінову систему, що відповідає за формування мотивації і задоволення, внаслідок чого виникає тотальна невдоволеність життям та депресивні стани.

2. Ефективні методи боротьби з алкогольною залежністю

У проблемі алкоголізму страждає вся родина. Першим кроком є визнання проблеми – це основний крок у лікуванні. Тренінг-центр "На грані" пропонує безкоштовну консультацію для визначення наявності проблеми залежності.

Важливим етапом лікування є детоксикація, яку проводить досвідчений нарколог, та медикаментозне лікування наслідків впливу алкоголю на організм.Кодіровка від алкоголю – це метод, який допомагає створити в організмі залежного негативну реакцію на вживання спиртних напоїв, що значно підвищує шанси на успіх лікування. Цей метод використовується в комплексі з іншими терапевтичними заходами.

Наступним кроком є робота з психологом, яка допомагає клієнту проаналізувати власні вчинки та емоційні стани, що призводили до вживання. Різноманітність груп КПТ, гештальт-терапія, арт-терапія та практики стресостійкості роблять цей процес цікавим та різноманітним. У центрі також напрацьовуємо техніки самодисципліни і стресостійкості, залучаємо та мотивуємо формувати здорові звички, вчимо дотримуватись збалансованого харчування та займатись спортом регулярно. Перебуваючи на лікуванні у тренінг-центрі, залежний отримує цілодобову підтримку досвідчених спеціалістів.

Залежність та співзалежність завжди ходять "нога в ногу". Співзалежність – термін, яким позначають модель поведінки, де відсутнє розмежування власного життя та життя залежного, частими проявами її є гіперконтроль та гіперпіка. Тому тренінг-центр "На грані" надає підтримку також близьким залежного на групах для співзалежних, що проходять щотижня

Консультації та підтримка в реабілітаційному центрі сприяють мотивації пацієнта до позитивних змін у житті.

3. Висновок

Алкоголізм є досить поширеним захворюванням, та на жаль, в Україні сформована висока толерантність до вживання алкоголю, мовляв, "усі вживають". При перших проявах зловживання не варто очікувати, що проблема вирішиться сама по собі чи сподіватися на силу волі. Алкоголізм визнаний хворобою ВООЗ у 1954 році та занесений до МКХ 10 категорії.

Першим та основним кроком в лікуванні алкогольної залежності є визнання проблеми та підтримка рідних. Кодування від алкоголізму та комплексна реабілітація у центрі "На грані" у Вінниці пропонує ефективний підхід до лікування проблеми залежності та включає в себе багатоетапність і різноманітність терапевтичного процесу. Якщо ви або ваші близькі потребуєте допомоги, звертайтеся до нас за телефоном (068) 660-40-46. "На Грані" – це ваш перший крок до свободи та гармонії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...