• Головна
  • Чи потрібен вашим нігтям детокс? Вся правда про “манікюрну дієту”
Новини компаній
11:18, 6 березня

Чи потрібен вашим нігтям детокс? Вся правда про “манікюрну дієту”

Новини компаній
Чи потрібен вашим нігтям детокс? Вся правда про “манікюрну дієту” , фото-1

Якщо ви коли-небудь думали, що вашим нігтям потрібно відпочити від покриття, вітаю – ви потрапили в пастку популярного nail-міфу. «Манікюрна дієта» – звучить красиво, ніби ви збираєтеся перевести свої нігті на правильне харчування. Але чи справді нігтям потрібен детокс? Чи, можливо, це черговий тренд, вигаданий тими, хто не зміг вчасно записатися в манікюрний салон?

Зняття гель-лаку як ключова проблема

Багато хто думає, що їхні нігті страждають від самого покриття, але реальна проблема – це неправильне зняття. Якщо ви здираєте гель-лак так, ніби розкриваєте упаковку з цукерками, не дивуйтеся, що після цього нігті виглядають як після ядерної атаки. У якісному манікюрному салоні завжди рекомендують професійне зняття, яке не шкодить нігтьовій пластині.

Неправильне зняття може призвести до витончення нігтів, появи мікротріщин і навіть больових відчуттів. Коли майстер використовує професійні засоби і техніки, ваші нігті залишаються в хорошому стані, навіть після багатьох років носіння покриття.

Нігті – це не легені, їм не потрібно «дихати»

Одна з найбільш поширених фраз: «Дай нігтям подихати!». Але давайте будемо чесними – нігті складаються з кератину, а не мають легенів, щоб «дихати» у звичному розумінні. Покриття, будь то гель-лак чи звичайний лак, не заважає їм отримувати кисень. Все, що їм потрібно для здоров’я, – правильний догляд і харчування через кровоносну систему, а не перерва в манікюрі.

Відпочинок без догляду – це не детокс, а нехтування

Якщо ви вирішили зробити «манікюрний детокс», але при цьому не використовуєте зміцнювальні масла, сироватки і не доглядаєте за кутикулою – це не турбота про нігті, а їхнє повільне знищення. Манікюрна перерва без підтримуючого догляду не дасть нічого, окрім сухих, ламких нігтів і жалю про знятий гель-лак.

Навпаки, регулярний догляд здатен зміцнити нігті навіть під покриттям. Наприклад, використання масел з вітамінами A та E сприяє їх зміцненню і еластичності.

Доглянуті нігті vs. «натуральна краса»

Є категорія людей, які вірять у силу «натуральних нігтів» без догляду. Вони пишаються тим, що не використовують масла, не зволожують кутикулу і не полірують нігтьову пластину, думаючи, що так роблять природне краще. Спойлер: ні. Ваші нігті потребують догляду не менше, ніж шкіра чи волосся.

Якщо ви помітили, що ваші нігті стають ламкими, сухими або починають розшаровуватися, це не означає, що їм потрібно «відпочити». Це сигнал про те, що їм не вистачає догляду. Натуральність – це добре, але тільки тоді, коли вона поєднується з правильним доглядом.

Альтернативи «манікюрному детоксу»

Якщо ви відчуваєте, що вашим нігтям потрібна турбота, але не хочете відмовлятися від покриття, є розумніші рішення:

  • Гібридний догляд – використання спеціальних баз, які містять вітаміни та кальцій. Такі бази допомагають зміцнювати нігті навіть під гель-лаком.
  • Курс доглядових процедур – парафінотерапія, зміцнюючі маски та ванночки з ефірними маслами.
  • Професійний догляд у салоні – якщо ваші нігті ослаблені, майстер у салоні манікюру підбере індивідуальний догляд.

Головне правило здорових нігтів

Якщо вам хтось скаже, що нігтям потрібен детокс, запитайте в них, чи вони теж роблять «детокс» для волосся, відмовляючись від шампуню. Відпочинок від манікюру на Позняках – не рятівний засіб, а міф. Головне – не тримати покриття місяцями без оновлення, правильно знімати гель-лак і використовувати доглядові засоби. Якщо дотримуватися цих правил, ваші нігті будуть виглядати бездоганно незалежно від того, чи є на них покриття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...