• Головна
  • Жіноче безпліддя: методи лікування
Новини компаній
13:00, 28 грудня 2023 р.

Жіноче безпліддя: методи лікування

Новини компаній

Жіноче безпліддя характеризується неможливістю зачати дитину протягом одного року при регулярних статевих контактах без використання контрацептивів. Патологічний стан поділяється на первинний, при якому жінка не здатна завагітніти через вроджені аномалії. Вторинний виникає на тлі набутих патологій організму. Бувають стани, коли жінка повністю втрачає можливість завагітніти та виносити дитину.

Причини жіночого безпліддя

На жіноче безпліддя можуть впливати фактори, відображені в таблиці.

Причини

Що спричинило патологію

Фізіологічні

Ендометріоз, міома матки, непрохідність або відсутність маткових труб, спайки в малому тазі, хронічні запальні процеси в репродуктивних органах

Генетичні

Хромосомні порушення (формується анеуплоїдний ембріон, що призводить до мимовільного аборту), синдром Шерешевського-Тернера

Психогенні

Стреси, депресія, великі психоемоційні навантаження, нав’язливе бажання завагітніти або, навпаки, страх перед вагітністю та пологами

Ендокринні

Пов’язані з порушенням вироблення гормонів гіпофіза, щитоподібної залози, надниркових залоз, яєчників

Імунологічні

Організм жінки виробляє антитіла до сперматозоїдів

Сурогатне материнство як метод лікування безпліддя

В окремих випадках безпліддя можна подолати, застосовуючи певні препарати залежно від причин його виникнення. Однак якщо втрачено репродуктивні органи, або їхній аномальний розвиток не може виконувати своє призначення, на допомогу приходить сурогатне материнство.

Це допоміжна репродуктивна технологія, спрямована на лікування безпліддя, в якій беруть участь троє. Генетичний батько майбутньої дитини надає свої сперматозоїди для запліднення. Генетична мати дає свою яйцеклітину. Сурогатна мати виношує та народжує дитину, після пологів віддаючи її біологічним батькам.

Після запліднення в лабораторних умовах зиготу підсаджують в організм сурмами, тобто виконується ЕКЗ. Перед процедурою організм сурогатної мами готується до вагітності. Для цього за допомогою гормональних препаратів синхронізуються менструальні цикли біологічної та сурогатної матерів. Ембріон приживається, якщо потрапляє в умови, ідентичні природній вагітності.

Стати сурогатною мамою в центрі «Артеміда»

Сурогатне материнство в Україні — цілком законна процедура. В центрі «Артеміда» стати сурогатною мамою може фізично та психічно здорова жінка віком 20-36 років. При цьому вона повинна мати власну здорову дитину, зачату і народжену природним шляхом.

Також допускаються жінки, що пройшли один кесарів розтин. Крім цього, кандидатка не повинна мати шкідливих звичок, в анамнезі мають бути відсутні захворювання, здатні вплинути на перебіг вагітності, обов'язковий позитивний резус-фактор.

Центр «Артеміда» надає:

  • повне медичне обстеження кандидатки у сурогатні мами;

  • оформлення договору на сурогатне материнство, де вказуються сума та термін виплат, права та обов'язки сторін;

  • підготовку до вагітності та повний медичний супровід жінки, допомогу під час пологів.

Іногороднім українкам, які наважилися стати сурогатною мамою, надається житло в Києві на весь період вагітності.

4z0mJ7wn5YLu78Y9LAiEB4Mw4fyPt3AaYynjzOM2lOmcbvfWZDoVEkH2LODAzlqY566pm-okiXXPPom2_sC5Ii7T42o3fMvOFWsMKTYrCzQ2Q_Gpk-p-gAQY2CFKvwPm7m-_NCm2bgmBJHdWKX_U6ZY

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сурогатне материнство в Україні #Артеміда #жіноче безпліддя #Центр Артеміда
Високі оцінки користувачів за Полнота информации
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...