• Головна
  • У Тростянці псевдоактивісти блокують роботу інвестора
Политические новости
16:59, 19 грудня 2019 р.

У Тростянці псевдоактивісти блокують роботу інвестора

Политические новости

Селище Тростянець Вінницької області. Останні два роки події тут розвиваються, як в голлівудських екшенах: бійки, скандали, блокування роботи місцевого спиртзаводу. Саме два роки так звані місцеві активісти усіляко перешкоджають роботі державного підприємства, яке функціонувало тут спокійно десятки років, ще з радянських часів. 

Саме про це йдеться у сюжеті ТРК «Вінничина». 

Про конфлікт у Тростянці писали чи не усі ЗМІ. Зявилось багато кардинально-різної інформації про сторони конфлікту, до прикладу, про голову Тростянецької ОТГ Людмилу Червонецьку та про порушення з її боку процедури закупівель. Сама голова від коментарів журналістів усіляко ухиляється і навіть ховається, адже на робочому місці журналісти її не застали, бо, за словами колег, вона постійно нібито у відрядженнях, а от відвідувачі сільради кажуть геть інше... З власних джерел знімальній групі стало відомо, що правоохоронні органи відкрили кримінальну справу проти голови ОТГ.

Або ж взяти місцевих активістів. Один з них Андрій Тєрєхов. Саме він та низка його колег і дали старт скандалу. Вони почали збурювати людей, і переконувати усіх, що саме спирт завод є причиною жахливого запаху не наводячи жодних прямих доказів. Адже, заради обєктивності, варто зазначити, що окрім спиртзаводу поруч є ще два підприємства, від діяльності яких також є відходи. Однак, активісти ці варіанти, чомусь, навіть не розглядають. Сам пан Терєхов викликає багато запитань. Адже у минулому він громадянин Російської Федерації, який свого часу переїхав до України. Останні два-три місяці працює у місцевій школі завгоспом з «вільним графіком роботи», щоправда, коли пан Терехов встигає працювати не відомо, адже жодна акція у Тростянці ще не відбулась без його участі. Остання акція завершилась кровопролиттям, адже зпровокувавши та дезінформувавши людей він накинувся на охорону заводу, яка виконувала свої обовязки без застосування фізичної сили. Одному з охоронців було завдано тілесних ушкоджень, що певно, має бути оцінено правоохоронними органами. При цьому директор заводу по виробництву біоетанолу, а не спирту, як стверджують так звані активісти, демонструє усі дозволи. Сам інвестор перераховує у місцевий бюджет 3 мільони гривень на рік, створив 130 робочих місць із середньою зарплатнею більше 10 000 гривень. Наразі, підприємство через простій несе щомісяця втрати у шість мільйонів. Директор переконує, ні активісти, ні прості люди просто не хочуть почути, що підприємство готове до співпраці, і вже має договори для встановлення очисних споруд у 2020 році.... 

Детальніше у сюжеті ТРК «Вінничина».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...