Сьогодні майже все пальне для сучасної техніки з ДВЗ є продуктами перероблення нафти, нафтового та природного газу. При їх згоранні утворюються шкідливі для природи сполуки, які значно погіршують екологічний стан на планеті. Починаючи з 80-х років минулого століття людство намагається одержати екологічно чисте пальне, яке не буде отруювати навколишнє середовище. За майже пів століття було знайдено багато видів альтернативної заміни вуглеводнів природного походження з незначним утворенням забруднюючих речовин при згоранні.

Якщо ви бажаєте купити пальне оптом високої якості – звертайтеся до компанії УТНК, яка реалізує продукцію європейських НПЗ. Наші продукти перероблення нафти мають високі екологічні показники й дозволені до використання у машинах будь-якого призначення.

Які види пального існують на ринці і вважаються найбільш екологічними.

Зараз лише водень вважається абсолютно безпечним газом, який при спалюванні не утворює жодної шкідливої речовини, тільки чисту воду. Його використання знаходиться на експериментальному етапі і як альтернативу нафтопродуктам цей газ можна розглядати виключно у майбутньому через декілька десятків років.

Всі інші гази, спирти, олії, природні та хімічні сполуки на яких можуть працювати ДВЗ містять різну кількість небезпечних елементів. Перелік альтернативних видів палива записаний у Законі України № 1391-XIV від 14 січня 2000 року, який весь час поповнюється та коригується. Приведемо лише основні замінювачі пального, які вже поширюються у світі:

  • Природний газ. Використовується ДВЗ двох видів – стислий та скраплений. Газ метан під тиском 196—245 кг/см2 знаходиться в балоні без скраплення. При цьому потужність двигунів знижується на 15-20%. Скраплений газ зменшений в об’ємі до 600 разів знаходиться у балонах під тиском 16 кг/см2. Перспективність цього виду палива непогана, але відсутність в Україні інфраструктури для його отримання дещо гальмує масове розповсюдження.

  • Біологічне пальне (етанол, біодизель). Зараз цей сегмент активно розвивається, але є обмеження через недостатній земельний ресурс у Європі. У світі лише 12 країн можуть використовувати етанол або біодизель у кількості від 40 до 100% загального споживання палива. До того ж масове розповсюдження культур з яких можна виробити біопаливо призведе до виникнення інших екологічних проблем – висушування ґрунту, вимирання деяких видів фауни та флори тощо.

  • Синтетичні рідкі палива. Виробляються з інших земельних копалин які мають газоподібний, рідкий або твердий стан (природні гази, горючі сланці, вугілля, торф, бітумінозні пісковики та інші).

  • Рефольмовані палива. Хімічним шляхом в продуктах нафтоперероблення змінено їх властивості та зменшено вміст шкідливих речовин які були у складі.

Всі альтернативні палива мають більшу витрату енергії на виробництво одного літру продукції у порівнянні з нафтовим бензином. Якщо для бензину узяти 1, то іншим знадобиться від 1,1 до 4 одиниць.

На Україні майже відсутні біологічні добавки для пального, бо вони у нас не виробляються і мають більшу вартість за звичайні види пального. Робити якісь прогнози зарано, але й сподіватися на появу власного біопалива у найближчі 5 років не варто.

Де купити пальне з низьким вмістом забруднюючих речовин.

Компанія УНТК є одним з найкрупніших імпортерів нафтопродуктів на території України. Ми займаємося постачанням пального для всіх галузей нашої держави. Власна лабораторія перевіряє кожну партію продукції, тому ви можете бути впевнені, що вміст шкідливих елементів буде в дозволених межах і ваша діяльність не принесе значних екологічних наслідків.

Якщо хочете зекономити на придбанні пального та подбати про екологію – звертайтесь, ціна на наш товар придбаний гуртом значно нижче, ніж у роздріб. Купити пальне в нашій організації ви зможете починаючи від 15 т.