Нерідко трапляється ситуація, коли клієнт хоче купити товар, а на ньому немає ціни. Співробітники магазину також не завжди знаходяться на своїх місцях. Ніхто не витрачатиме час на пошуки цінника чи працівника магазину, тому просто робить покупку в іншому місці. Така ситуація призведе до зниження прибутку – клієнт просто не купує товар, чого б можна було б уникнути, встановивши прайс-чекер. Пропонуємо розібратися, що це таке та які особливості він має?
Як працює пристрій?
Прайс-чекер – обладнання, за допомогою якого клієнт може самостійно перевірити ціну, відсканувавши штрихкод. Воно доповнюється:
- Екраном, на якому можна дізнатися ціну та іншу інформацію про продукцію;
- Сканером;
- Портом та інтерфейсом для зв'язку із системою обліку товарів магазину;
- Вбудованими динаміками.
Представлене обладнання працює за простим принципом:
- Клієнт підносить продукцію до сканера так, щоб штрихкод потрапив на поле дії приладу;
- Пристрій надсилає інформацію на сервер, де за базою даних проводиться перевірка;
- Інформація про вартість та інші характеристики виводиться на дисплей.
В компанії «СТЦ-Істок» ви можете ознайомитися з широким асортиментом моделей та підібрати ту, яка буде відповідати вимогам. Пристрій підключається до програми обліку через кабель або бездротову мережу.
Навіщо магазину купувати прайс-чекер?
Для торгової точки, переваги встановлення представленого обладнання очевидні, оскільки воно дає можливість:
- Зменшити навантаження на працівників;
- Виключити додаткові витрати. Сканер проводить обробку інформації, отриманої з товару, та дозволяє проінформувати клієнта без продавця. Тому в штаті можна обійтися меншою кількістю співробітників;
- Рекламувати товар, що дозволяє зацікавити покупця.
Інформаційний термінал може використовуватися як у магазинах, так й на складах. В залежності від особливостей використання підбирається відповідний варіант.
Популярне обладнання
Заощаджувати на покупці пристрою не рекомендується, тому що від його якості залежатиме практичність у використанні. Перш ніж зробити покупку в https://stc-istok.com.ua, потрібно ознайомитися з найбільш популярними моделями:
- Newland NQuire1000 – застосовується у магазинах, аптеках та точках самообслуговування. Представлена модель має сканер 2D, та дисплей в 10,1 дюймів, що є оптимальним рішенням;
- Newland NQuire 750 – потрібне обладнання для бізнесу або виробництва. Має дисплей 7 дюймів, і відноситься до категорії сканерів двомірних кодів;
- Zebra CC6000 Landscape – універсальне рішення з діагоналлю в 10 дюймів та покращеним захистом від вологи та інших негативних факторів.
Перш, ніж купити інформаційний кіоск, потрібно визначитися, які технічні вимоги вам потрібні, і де буде проводитися його встановлення. Усі сучасні моделі оснащені потужним процесором, що дозволяє оперативно проводити обробку інформації. Як доповнення можна відзначити сучасний дизайн, здатний вписатися в будь-який інтер’єр приміщення.
Від чого залежить ціна?
Рішення купити мікрокіоск не буде витратним, оскільки обладнання пропонується в широкому асортименті, як у бюджетній, так і дорожчій категорії. Як великі магазини, так і невеликі торгові точки зможуть придбати представлене обладнання для збільшення комфорту покупців та продажів. На вартість прайс-чекеру впливає: розмір дисплея, потужність, функціональність та інші особливості. У каталозі https://stc-istok.com.ua/uk/71-zbir-danykh ви можете ознайомитись з популярними рішеннями та вибрати ті, які відповідатимуть вимогам.