Доступ до якісної і чистої питної води — базова потреба організму людини. Вона дозволяє не тільки зберегти здоров’я і молодість, а також є джерелом корисних мікроелементів для нашого організму. 

Багато людей купують питну воду у супермаркетах. Але є набагато простіший та зручніший спосіб — доставка питної води. Замовити можна у бутлях об’ємом 18,9 л і додому, і в офіс. Але набирати воду з нього не дуже практично. Тому користувачі обирають додаткове обладнання: помпи, кулери, які суттєво полегшують розлив води. Однак якщо ж кулер доречно виглядає в офісі, то для дому цілком вистачає помпи. У продажі є електричні та механічні моделі.

Механічні помпи — недорогі, міцні, однак для того, щоб здобути рідину, варто докласти певні зусилля. Тому у багатьох випадках доречніше обрати електричну помпу https://mywatershop.com.ua/catalog/pompy-dlya-vody/view=electric/. Вона відрізняється швидкістю набирання та ефективністю роботи. Це безпрограшний варіант для тих, хто цінує зручність і комфорт. А якщо у вас велика сім’я чи колектив на роботі, то така помпа — незамінна. Електричні моделі дорожчі, однак ціна їх цілком виправдана, адже вони дозволяють економити час і зусилля.

Принцип роботи електричної помпи

Вона працює від електроживлення. Достатньо просто натиснути кнопку, і за лічені секунди ви можете набрати воду у склянку чи чашку. Зупинити потік також можна одним натисканням. Електричною помпою може користуватися навіть дитина. Це просто і дуже зручно.

Виготовляють корпус електричної помпи з міцного і зносостійкого пластику. А трубку, по якій надходить вода з харчового силікону безпечний для здоров’я людини.

Найпоширеніші причини поломки електропомпи

Ось основні фактори, які можуть спричинити несправність:

  • Знос частин. Робоче колесо, вали, ущільнення та підшипники можуть зношуватися з часом, це призводить до зниження ефективності або повного виходу з ладу.

  • Забруднення. Сміття може блокувати робоче колесо та інші внутрішні компоненти помпи.

  • Перегрів. Не правильна вентиляція або надмірне навантаження можуть призвести до перегріву електродвигуна.

  • Проблеми з живленням. Нестабільна напруга, коротке замикання, перегорання запобіжників або проблеми з електропроводкою можуть пошкодити електричну частину. В багатьох випадках помпа вже не підлягає ремонту.

  • Неправильне підключення. Помилкове підключення електропроводів може спричинити коротке замикання та неправильну роботу.

  • Сухий хід. Не можна включати помпу без рідини, адже це може швидко призвести до перегріву та пошкодження.

  • Перепади тиску. Надмірний або недостатній тиск може бути причиною пошкодження внутрішніх компонентів.

  • Неправильний монтаж. Помилкове встановлення системи трубопроводів може спричинити витікання, зменшення продуктивності, додаткові навантаження.

  • Корозія. Якщо матеріали помпи не стійкі до корозійного впливу рідини, це може призвести до руйнування внутрішніх компонентів.

  • Застаріле обладнання. Старі моделі помп частіше виходять з ладу через невідповідність сучасним стандартам і вимогам.

Регулярне технічне обслуговування, правильний монтаж і експлуатація помпи згідно з інструкціями виробника допоможуть уникнути більшості цих проблем і продовжити термін служби обладнання.