Незважаючи на те, що індустрія краси та моди переважно сконцентрована на жінках, все більше чоловіків обирає самовираження через зовнішній вигляд. Бездоганні костюми, які доповнюють ексклюзивні ювелірні прикраси: https://stolychnashop.com.ua/ua/yuvelirnye-ukrasheniya/, перетворюються на символ особистого успіху та високого статусу. А яскраві образи, доповнені нестандартними коштовностями, підкреслюють волелюбний характер чарівного власника.

Історія та сучасність: як змінилися чоловічі прикраси з часом

Не будемо надто заглиблюватися у прадавню історію, а звернемося до більш сучасних часів, де прикраси уже відігравали роль доповнення персонального стилю. Наприклад, у 50-х роках відбулися значні зміни у чоловічих прикрасах, які спричинили… обручки. Пізніше поширення набули печатки, затискачі для краваток та запонки. З появою у 60-х роках субкультури хіпі чоловіки почали носити довгі вузькі намиста. Протягом наступного десятиліття популярність прийшла й до багатошарових образів, а саме комбінування декількох ланцюжків та намист. До речі, основним матеріалом для виготовлення прикрас було класичне жовте золото.

У 80-х чоловічі прикраси стали витонченішими та елегантнішими, а в оздобленні ювеліри почали частіше використовувати каміння. Дев’яності та нульові залишили на коштовностях для чоловіків свій відбиток, надаючи їм цікавих та нестандартних форм. Прикраси перетворились на символ свободи та самовираження, часто акцентний елемент. Сучасний світ ювелірних виробів надає чоловікам різноманіття дизайнів та варіантів оздоблення: від стриманої класики до яскравих авангардних конструкцій. Більш того, розвиток ювелірних технологій дозволяє створювати складні й деталізовані прикраси з ексклюзивним оформленням.

Популярні моделі: які види ювелірних виробів надають перевагу чоловікам

Хоча ювелірна сфера пропонує величезний вибір стилів та дизайнів, традиційно чоловіки обирають для себе переважно мінімалізм та чітку геометрію. Також чоловічі прикраси у більшості випадків мають чорне чи прозоре оздоблення, а кольорове – набагато рідше. Хоча у світі спостерігається тенденція до послаблення так званих кодексів, що регулюють маскулінність. Межі гендерної моди розмиваються, і все більше чоловіків експериментують із зовнішнім виглядом.

Але все ж залишаються особливо популярними такі класичні прикраси, як:

  • ланцюжки, зокрема з підвісками. Ця лаконічна прикраса може бути відображенням інтересів, поглядів на життя, рис характеру;

  • браслети з благородних металів, шкіри, каучуку з геометричним дизайном;

  • печатки з символікою чи лаконічним оформленням, що підкреслюють статус та стиль власника;

  • запонки з емаллю чи камінням, а також металеві годинники.

Вишукані прикраси із золота з класичним дизайном підходять для носіння з елегантними образами, у тому числі діловими. Маленькі деталі здатні додавати у зовнішній вигляд нотку розкоші, статусності та успішності. Для повсякденних образів часто обираються срібні ювелірні вироби або каучукові прикраси з металевими вставками.

Поради щодо вибору: як підібрати прикраси в залежності від стилю та способу життя

Вільне самовираження – природне право кожної людини. І коштовності протягом багатьох століть допомагають у цьому як жінкам, так і чоловікам. При виборі ювелірних виробів варто орієнтуватися як на особисті уподобання, так і на рекомендації спеціалістів по поєднанню одягу з прикрасами. Наприклад, класичний стиль традиційно комбінується з лаконічними формами та мінімалістичними дизайнами. Це, зокрема, тонкі тонкі ланцюжки з невеликими підвісками, запонки з перламутром або оніксом, геометричні чи символічні печатки.

Кежуальний стиль можуть доповнити прикраси з оригінальними формами та нестандартним поєднанням матеріалів (каучук чи шкіра – з благородним металом). Спортивний стиль потребує легких та міцних аксесуарів, які не заважатимуть під час активностей. Можно носити ланцюжки середньої довжини з міцним плетінням (якірне, панцирне, Бісмарк) та ланцюжкові браслети. Яскраві образи чудово доповнюють насичені кольори, ексклюзивні дизайни, цікаві форми, такі як асиметрія. Це масивні ланцюги, персні з великим каменем, акцентні підвіски.

Незалежно від стилю та способу життя важливо вибирати прикраси, які вам подобаються та відображають вашу індивідуальність. Не бійтеся експериментів, адже тільки так ви зможете створити неповторний образ, що характеризуватиме вашу особистість без додаткових пояснень.