Оператор поштового зв’язку Meest Пошта займається доставленням товарів, посилок, документів у всьому світі. Повний список країн, умови й тарифи таких послуг детально розписані на офіційному сайті компанії. Також додаткову інформацію можна дізнатися через службу підтримки чи у відділеннях. Міжнародні перевезення потребують відповідального ставлення користувачів сервісу, адже умови й обмеження щодо пакування та вмісту посилок доволі жорсткі та винятків з них не буває.
Як відправити документи в США?
На сайті компанії meestposhta.com.ua є покрокова інструкція, як правильно оформити посилку. Всі кроки можна виконати за допомогою мобільного застосунку, на сайті чи безпосередньо у відділенні. Після ретельної перевірки документів, які ви плануєте відправити, можна викликати кур’єра, що забере пакунок і відвезе його до місця відправлення.
Доставлення документів у США з Meest Пошта відбувається надійно та швидко за 11-17 днів від дня перетину кордону України. Можливе транспортування до складу поштового оператора та кур’єрське доставлення за адресою отримувача. Ціна залежить від ваги посилки – до 100 г вона становить від 315 грн, від 100 г до 1 кг – від 450 грн.
Оформлюється страхування в межах оголошеної вартості, якщо документи мають значну цінність для відправника й отримувача. Вони пакуються у стійкий пакет або конверт із цупкого паперу, за потреби додають шари картону. Відправлення документів в Америку буде вдалим, якщо уважно виконувати всі вимоги щодо:
- правильного пакування;
- відповідної ваги;
- коректного написання адреси отримувача;
- повного оформлення пересилання;
- дозволених для передачі на територію США документів (конфіденційні документи щодо національної безпеки заборонені для пересилання).
Адреса й ім’я отримувача заповнюються англійською.
Обмеження щодо відправлення
Міжнародні та національні правила коригуються залежно від країни. Процедура декларування вартості документів потрібна для митного контролю та сплати податків. Обмежуються розмір і вага відправлень. Америка потребує від відправника повністю прописати детальну інформацію щодо вмісту посилки (матеріал, назву, кількість). В адресі вказується детальне знаходження отримувача без зайвих слів і скорочень.
Важливо вивчити правила й обмеження країни, до якої відправляються документи, оскільки вони можуть відрізнятися в кожній конкретній місцевості.