Анкери для ремонту і будівництва

Анкери є універсальним і міцним, простим у застосуванні механічним способом фіксації у бетонній або цегляній поверхні, будь-якого предмету. Анкери можуть тримати велику вагу бойлера або монітора телевізора чи використовуватись для підвішування панелей сонячної міні-електростанції.

Компанія “Солді і Ко” пропонує метизні вироби, в тому числі анкерні, власного виробництва та вироби, що виготовлені кращими постачальниками метизів з інших країн. Якість і довершеність виробів – це саме ті характеристики, які є визначальними для компанії, щодо формування пропозицій своїм користувачам.

Різновиди металевих анкерів від “Солді і Ко”

Металеві анкери, які в інтернет-магазині компанії є доступними для замовлення представлені класичними версіями механічних анкерних конструкцій. Це, зокрема, такі види анкерних виробів та деталей анкерних з'єднань:

  • розпірні анкери;
  • анкери-втулки розпірні;
  • гвинти для анкерів;
  • пластини для анкерного кріплення.

Особливістю використання анкерів різних типів є також необхідність особливої технології їх забивання та активації. Саме тому необхідно застосовувати різноманітні монтажні механічні засоби – пістолети для анкерів. Ці пристрої допомагають дуже швидко і якісно встановлювати анкери різних розмірів із мінімальними витратами часу і ресурсів, зменшують імовірність помилок під час монтажу вартісних метизів.

Як працює анкер розпірної конструкції і чому він підходить майже для всіх з’єднань

Принцип дії механічного анкера полягає у його подвійній дії на поверхню, куди він вкручується. Перший етап – вкручування чи забивання тіла анкера, що ззовні нагадує звичайний болт чи шуруп. Другий етап – розкручування анкера і створення анкерного зчеплення кінцевої частини анкера із внутрішньою частиною матеріалу. Таким чином зчеплення діє як своєрідний якір, який зачіпається за тіло матеріалу та тримає на собі вагу об’єкта.

За таким принципом діє клиновий, розпірний та забивний анкер, де є спеціальна втулка, що забезпечує розкриття конструкції та створення міцного сполучення з основою. Є також складніші за конструкцією, але ефективні розжимні, де передбачено пелюсткову форму гільзи, яка розкривається після фіксації. Всі ці види анкерів дещо відрізняються за технологією забивання та фіксації, проте в цілому схожі за технікою виконання звичайного анкерного з'єднання.

Обмеження для механічних розпірних анкерів

Найважливіше обмеження яке є для механічних розпірних анкерів, які застосовують систему втулки та розкриття опірних пелюсток під час скручування, є міцність матеріалів, з яких виготовлені стіни. Якщо вкручувати такі версії анкерів у легкі, пористі чи м'які за структурою матеріали, наприклад газобетон, то можна отримати нульовий ефект міцності. Внаслідок м'якої структури, анкер разом із розпірним механізмом, як і звичайний шуруп та дюбель, вислизнуть, бо не матимуть необхідного спротиву.

Цю проблему можна здолати, якщо застосовувати спеціальний анкер із гайкою, наприклад анкер ETAF-N, що застосовується для гіпсокартонних плит або пустотілої цегли. Є і інші рішення анкерів для кожної конкретної задачі, яка стоїть перед будівельниками. Повний вибір всіх анкерів які пропонує компанія “Солді і Ко” можна переглянути за посиланням https://metalvis.ua/uk/catalog/metal-anchors/ де є анкери для стандартних і посилених навантажень.