Поворотним моментом для ринку кредитування в Україні став 2017 рік, коли було ухвалено Закон «Про електронні довірчі послуги». Він регулював правові відносини між суб'єктами у сфері електронних довірчих послуг, зокрема електронної ідентифікації. Закон покращив умови для визнання електронного цифрового підпису та електронного документообігу. Це сприяло поштовхом переходу більшості кредитних організацій з офлайну в онлайн. Адже так простіше, дешевше та безпечніше. Не потрібно утримувати представництва у містах з персоналом, сейфом з готівкою та охороною. Ще однією незаперечною перевагою переходу кредитування в онлайн став цілодобовий процес видачі кредитів 24/7. Як це працює, допомагає розібратися сайт компанії «Твоя Позика».

Який алгоритм отримання кредитів 24/7

КРОК 1. Ви вибираєте суму та умови кредитування на кредитному калькуляторі та натискаєте на кнопку «Отримати кредит».

КРОК 2. Ви проходите просту процедуру реєстрації в особистому кабінеті через номер телефону.

КРОК 3. Ви заповнюєте анкету користувача, прикріплюєте фото з паспортом у руках та надсилаєте заявку на кредит. Це можна робити 24/7 у будь-який день тижня.

КРОК 4. Частково автоматизований процес прийому заявок займає 10-15 хвилин. Якщо все добре, то ви отримуєте схвалення. І вам пропонують підписати онлайн договір на кредитування за допомогою одноразового паролю, який для цього генерується. Він надійде вам у смс.

КРОК 5. Протягом 5 хвилин після використання цифрового ключа на картку буде перерахована сума.

Вам не потрібно буде кудись ходити та підписувати паперові версії договорів. Тому кредити онлайн 24/7 – це швидко та зручно.

Чи має юридичну силу договір, підписаний онлайн

З якоїсь причини у багатьох позичальників існує думка, якщо немає фізичного підпису, то документ юридично нікчемний. Можна взяти кредит онлайн, але повертати не потрібно. Із цього приводу свої роз'яснення дав Національний банк України. Саме він уже кілька років регулює сферу небанківського кредитування. НБУ підтверджує, що будь-який онлайн договір, підписаний одноразовим паролем, є рівноцінним паперовому договору, підписаному власноруч. Кредитний експерт компанії "Твоя Позика" попереджає, уважно читайте всі умови договору. Не сподівайтеся, що це формальний документ і щодо нього не буде жодної відповідальності. При підтвердженні договору ви ставите галочки, що ви прочитали його повністю і згодні з усіма умовами. За недотримання умов настає така сама відповідальність, як і за підписаний власноручно документ у банку або представництві МФО.