Ваша цифрова камера коли-небудь вимикалася прямо перед заходом сонця? Ви намагалися знайти житло через Booking або Airbnb але телефон розрядився? Чи доводилося вам залишати кав'ярню або парк, тому що ноутбук був на критичному рівні заряду акумулятора?
Розряд акумулятора - це завжди неприємно, але коли ви подорожуєте, ставки можуть бути набагато вищими. Однією з першорядних задач у подорожі буде залишатися на зв'язку. У цьому нам допоможе портативний повербанк, який здатний заряджати ваші пристрої. Який же з повербанків вибрати та чи дозволено брати повербанк в літак в ручній поклажі? Якщо так, то з якими характеристиками?
Ось чому ми запропонували вам декілька найкращих варіантів павербанків, починаючи від простих зарядних пристроїв для мобільних телефонів і планшетів і закінчуючи повноцінними зарядними пристроями для ноутбуків.
Чому варто подорожувати з павербанком?
Павербанки - це фантастичне доповнення до пакувального списку будь-якого мандрівника. Довгі дні в дорозі є головними винуватцями розрядки електронних пристроїв. Прибуття в нове місто з розрядженим акумулятором і спроба знайти транспорт або житло може бути важким і стресовим, коли індикатор акумулятора блимає червоним кольором.
Навіть в аеропортах, де є багато розеток, підключення телефону означає, що ви фактично застрягли в цьому місці, поки він не отримає достатньо заряду для пересування. Павербанк може прослизнути у сумку або кишеню і заряджати телефон, поки ви пересуваєтеся між виходами на посадку, терміналами і кав'ярнями. Під час пересування у вас буде робочий смартфон, що ідеально підходить для вирішення проблем, пов'язаних зі змінами або ускладненнями в рейсах в останню хвилину.
Цифрові кочівники, які люблять сидіти в кав'ярнях або коворкінгах, можуть бути обмежені лише сидінням біля розетки. Павербанк може продовжити роботу, коли ваш ноутбук розрядиться, без необхідності переїжджати.
Існує незліченна кількість ситуацій, коли мандрівник може бути зручним або рятівником, і частіше можна побачити досвідчених мандрівників в аеропортах, поїздах і кав'ярнях з павербанком поруч. Скористайтеся цим посібником, щоб зважити всі фактори і вибрати найкращий павербанк для своїх подорожей.
Фактори, які слід враховувати при виборі повербанка
Ємність
Перше, що ви повинні враховувати - це те, яку ємність ви хочете мати у своєму павербанку. Це визначить, скільки зарядів ви можете отримати з павербанка без необхідності підзарядки самого пристрою.
Ємність вимірюється в мАг: (міліампер-годин); чим вище мАг, тим вище ємність павербанка і, отже, тим більше зарядів ви можете отримати з нього.
Діапазон ємності:
-
до 10000 мАг - низька ємність, достатньо для 1-2 зарядок смартфона,
-
10000 мАг - середній рівень ємності або в середньому 3 заряди смартфона,
-
20000 мАг - висока ємність або в середньому 5-6 зарядів смартфона,
-
понад 20000 мАг - надвисока ємність, може використовуватись для зарядки ноутбука.
Якщо ви плануєте заряджати тільки смартфон, то розглянте варіант з портативним повербанком AUKEY PB-N73S. Батарея ємністю 10000 мАг і потужністю 18 Вт дозволить заряджати мобільні пристрої на ходу.
Сумісність
Правильний вихідний порт є одним з факторів того, чи буде працювати powerbank з вашим пристроєм, інший - вихідна напруга. Менший пристрій, такий як смартфон, буде мати більш низький діапазон напруги, ніж більший пристрій, такий як ноутбук.
Якщо ви плануєте використовувати power bank з пристроєм розміром з ноутбук, переконайтеся, що він розрахований на необхідну потужність. Якщо на павербанку не вказано, що він підтримує ноутбуки, не очікуйте, що щось станеться, коли ви підключите його до мережі.
Варіанти використання повербанка
Щоб вибрати найкращий повербанк, подумайте, для чого ви збираєтеся його використовувати. Тільки цей фактор суттєво вплине на вибір пристрою, який найкраще підійде для ваших подорожей.
Якщо вам потрібен лише один резервний заряд для мобільного телефону під час тривалої подорожі, тоді вам підійде невеликий за вагою та ємністю павербанк з меншою потужністю, такий як GP B10A от GP Batteries. Ви можете просто підключити його і продовжувати користуватися телефоном, поки він повільно заряджається.
І навпаки, якщо ви завзятий фотограф, якому потрібно, щоб камера завжди була заряджена, вам знадобиться пристрій з вбудованою технологією швидкої зарядки. Дуже гарний варіант для таких випадків - AUKEY PB-WL03 Basix Pro. Він дозволить підключити себе на короткий час під час обіду, отримати повний заряд і повернутися до створення епічних знімків.
Якщо ви регулярно проводите довгі дні на пляжі, транслюючи музику на bluetooth-колонку, вам знадобиться потужний павербанк, щоб підтримувати музику протягом усього дня, але технологія швидкої зарядки може бути не такою важливою.
Подумайте про свій стиль подорожей, про те, де ви зазвичай опиняєтеся, коли ви знаходитесь далеко від розеток, і з якими електронними пристроями ви постійно подорожуєте, коли читаєте додаткові фактори, які слід враховувати.
Хороша підготовка до поїздки може визначити різницю між спокійною і приємною поїздкою і катастрофою. Одна з речей, яку ви, ймовірно, захочете передбачити заздалегідь - це розряджений акумулятор електронного гаджета. Коли ми подорожуємо в новий пункт призначення, наші мобільні девайси часто слугують навігаторами, перекладачами та засобами безпеки. Дуже важливо, щоб мобільні телефони та інші пристрої завжди працювали, коли ми подорожуємо.