Під час вибору та придбання полімерно-композитних балонів увага споживачів в основному сфокусована на забезпеченні максимальної безпеки та доступності з фінансового боку. Використання горючих сумішей потребує особливої експлуатації, умов транспортування, зберігання. Конструкції сучасних моделей можна безпечно перевозити на далекі відстані, використовувати в побуті та в малому, середньому бізнесі.
Наразі на https://safegas.com.ua представлено різнотипні балони та комплектуючі, доступне фільтрування позицій в залежності від сфери застосування, вартості та побажань. Розглянемо докладніше конструктивні особливості композитних балонів та сфери використання для споживачів.
Сфери застосування
Композитні балони — багатофункціональними, часто використовуються при опаленні, в промисловості, приготуванні їжі та не тільки. Наприклад, товари часто купують для обігріву веранд, терас, у сфері будівництва та для проведення ремонтних робіт. В забезпеченні туристичних цілей композитні балони можна використовувати в якості допоміжного елементу для барбекю, риболовлі або відпочинку в наметі.
Унікальність конструкції дозволяє використовувати з балонами різнотипні казани та плити. Це забезпечується рахунок сумісності різьблення, різнотипних перехідників, можливості докупити подовжувачі більш комфортного розміщення. Місткості можна зручно зберігати та транспортувати навіть на далекі дистанції.
Основні переваги композитних балонів:
-
Універсальність застосування;
-
можливість контролювати запас газу у балоні;
-
стійкість до різких перепадів температур;
-
підвищена міцність;
-
можливість повторної заправки;
-
зручне та швидке підключення до інших пристроїв.
Конструктивні особливості
Сучасні композитні балони мають багатошарову структуру шляхом намотування скловолокна під дією (впливом) високої температури. Оболонка включає із себе кожух. Внаслідок цього газ має чистоту, є абсолютно безпечним у використанні. В порівнянні зі старими моделями (сталевими), композитні балони легші, зручні у транспортуванні та монтажі. Вага становить середньому 6,6 кг.
Питання вибухонебезпечності особливо актуальне перед придбанням композитних балонів. Що з ними відбувається при прямій дії полум'я? Горіння смоли триватиме лише кілька хвилин, пластиковий кожух буде просто розплавлений. Тиск у балоні поступово знижуватиметься і газ випаровуватиметься без вибуху.
Перед купівлею композитних балонів необхідно ознайомитися з технічними характеристиками. Тільки товари від перевірених дистриб'юторів, що пройшли сертифікацію, є безпечними для використання у промисловості та побуті. Не варто нехтувати правилами експлуатації. При виявленні пошкоджень конструкцій краще відмовитись від використання газових балонів.