Міжкімнатні двері в будинок можуть відрізнятися способом відкривання, конструкцією, матеріалом, декором, розмірами й різними видами додаткової фурнітури, наприклад ручок.

Всі ці елементи впливають на вартість дверей, яка може бути різною навіть на, здавалося б, схожі полотна. У будь-якому випадку пропозицій на ринку настільки багато, що з прийняттям остаточного рішення може виникнути проблема. На що звернути увагу при виборі міжкімнатних дверей у Києві на сайті dveroman.com.ua? Про це в нашому матеріалі.

Види конструкцій внутрішніх дверних полотен

Перш ніж прийняти рішення про покупку того чи іншого типу дверей в компанії DveRoMan у Києві, варто продумати все внутрішнє облаштування. Найбільш поширеним є вид дверної конструкції, у якій вбудована щитова конструкція з центром, заповненим стільниково-стружковою плитою. Це доволі економічне рішення,  ймовірно, тому його купують частіше.

Другий вид конструкції - щитова конструкція, що складається з дерев'яного каркаса і заповнюють його панелей з дерева, скла, пластику або фанери. Наповнення забезпечує дуже хорошу стійкість і високу звукоізоляцію. Крім того, такий тип дверей має більшу вагу, і характеризується стійкістю до деформації.

Розпашні міжкімнатні двері

Розпашні двері є найбільш традиційним і популярним рішенням, хоча вони добре працюють, коли у нас багато місця. У каталозі магазину DveRoMan Києві вони доступні в одно- або двостулковому варіанті. Ліва відкривається на себе і за годинниковою стрілкою, а права також на себе, але проти годинникової стрілки.

Стандартно одностулкові розпашні двері мають ширину 60 - 100 см, а двостулкові - 120 - 160 см, але ви можете замовити нестандартні розміри дверей. Розпашні дерев’яні двері у Києві можуть бути фальцевими з вертикальними вирізами по краях стулок або нефальцевими, коли вони повністю ховаються в рамі, утворюючи з нею одну площину.

Матеріал та оздоблення міжкімнатних дверей

Міжкімнатні двері для будинку виготовляються з масиву або клеєної деревини, а також з таких матеріалів як ДСП, ДВП, МДФ і ХДФ, останнім часом все більшої популярності набуває скло. У випадку з деревиною кращі технічні параметри має клеєна деревина, яка не коробиться, а також характеризується високою міцністю.

Як правило, використовується наступна деревина:

  • дуб,
  • бук,
  • сосна.

Деревні плити мають різну щільність, що визначає їх схильність до більшої або меншої деформації. Є МДФ і ХДФ плити. Перший (MDF, або Medium-Density Fibreboard) має середню щільність і одержується в результаті переробки волокон деревини сосни або ялини. Плита HDF (High Density Fibreboard) дуже щільна, тому надзвичайно тверда та стійка до викривлення. При цьому він демонструє високу стійкість до розтріскування.

Скляні двері ідеально вписуються в промислові інтер'єри і виготовляються із загартованого або клеєного скла і зазвичай мають дерев'яні або алюмінієві рами. Також в існують безкаркасні скляні міжкімнатні двері у Києві.

Декор міжкімнатних дверей та шпон

Матеріал, яким буде покрита поверхня міжкімнатних дверей, визначає як кінцевий зовнішній вигляд, так і ціну. Дерев’яні дверні полотна доступні в лакованому або вітражному варіанті і зазвичай залишають візерунок деревини.

В пропозиції магазину DveRoMan також є дерев’яні міжкімнатні двері з попередньою просоченням або ґрунтуванням. Іноді двері додатково прикрашають тисненням у вигляді арок або касет. Остаточне рішення залишається за замовником, за його бажанням може бути створений індивідуальний проект.

Деревні панелі найчастіше покривають пластиковим ламінатом або шпоном. Ламінат може імітувати кольори дерева, а також мати зернистий малюнок. Такі двері мають хороші параметри: стійкість до подряпин, стирання, УФ-променів, подряпин.