W4ihAZHFtddaKWY2yLGVxjL9sjY1vXfyYMbCOXcCA-K2nlVtMQMWF3CoMFrKwwxBiYMyrqroJvm3mjdjxUQxSBBS7XL1FeaUHpr1dtzr6gT14M1nEwRdRhJTUUiC6iovNkoFAcvqVIickIus4Q

За статистикою, більше половини замовлень на створення програмного забезпечення до українських компаній надходить саме від іноземних замовників. Зазвичай це люди, з якими потрібно спілкуватись англійською мовою. Одної розмовної недостатньо, адже вони під час спілкування будуть використовувати специфічну термінологію. Майже всі замовники вважають за краще спілкуватися саме англійською мовою. Саме тому кожен айтівець повинен володіти нею на високому рівні.

Якщо подивитися вимоги до кандидатів на вакансії у сфері IT, помітно, що до усії є одна, універсальна вимога. А саме, це володіння англійською мовою на високому рівні. Потрібно знати технічну, щоб розбиратись у документації та самому створювати її. Необхідно володіти розмовною, щоб спілкуватись на форумах та пабліках, питати поради у більш досвідчених фахівців. Також необхідне знання бізнес-термінології.

Навіщо програмісту вивчати англійську мову

Кожен, хто починає роботу в сфері IT, знає, що без неї неможливо обійтись будь-кому, хто бажає стати програмістом та бути успішним у своїй роботі. Курси англійської для IT фахівців проводяться як на базі компаній, що їх наймають, так і у спеціалізованих школах. Однак деякі люди вважають, що технічну термінологію можна не вчити, достатньо розмовної. Це не так, коли доведеться стикатися із документацією. Більшість мов програмування основані на ключових словах саме англійською. Знаючи її, можна обирати будь-які засоби розробки, включаючи ті, де немає українського інтерфейсу.

Також володіння іноземною дає можливість читати технічну документацію та спеціалізовану літературу. Майже всі вони написані саме англійською. Послугами українських айтівців користується багато іноземних компаній, тому знання розмовної мови допоможе знайти гарних клієнтів. Більше того, це чудова можливість вивчати літературу, відвідувати семінари, курси, шукати рішення у всесвітній павутині.

Сильні та слабкі сторони у вивченні

Зазвичай виділяють декілька моментів, які допомагають і в той же час заважають нормально працювати. Наприклад, сильною стороною є володіння граматикою на високому рівні. Також гарно дається англійська для айті при широкому запасі лексики. Буде простіше розуміти слова та використовувати їх. Підтягнути слабкі сторони, такі, як мовний бар’єр чи слабка граматика, допоможе школа англійської мови — https://solid.com.ua/.