У процесі готування часто потрібно збивати, змішувати, додавати обсяг. Ці дії були б складними, якби в розпорядженні господинь не було дивного приладу — міксера. Використання приладів на кухні деколи є справжньою необхідністю, якщо потрібно цінувати час. Взагалі велика та дрібна побутова техніка дуже допомагають, та дозволяють виконати багато справ якісніше та швидше. Придбати будь-який пристрій для дому чи ресторану можна у каталозі інтернет-маркету CENTURION.

Міксер і блендер: знайдемо відмінності. Блендер – це прилад, що працює на більш високих швидкостях, ніж міксер. Для його конструкції передбачено наявність гострих ножів-лез. Два цих відмінних чинники роблять цей прилад придатним для того, щоб працювати навіть з досить твердими продуктами, перемелюючи їх в однорідну масу. Його призначення – перемелювати і подрібнювати, а основний функціональний елемент – ножі-подрібнювачі. Якщо говорити про міксері, то його головне завдання – збивати і змішувати з допомогою вінчиків-збивачів.

Якщо приготування їжі не забирає у вас цілі дні безперервно, і ви обмежуєтеся невеликим, стандартним набором страв, то вам цілком підійде ручний (занурювальний) міксер. З назви ясно випливає, що його доведеться тримати в руках під час роботи. Перерахуємо його безперечні переваги: мала вага; компактність; можна розібрати; невисока ціна; можливість змішувати продукти в будь-якій зручній для вас ємності. Є у ручних міксерів і пара недоліків, які випливають з їх достоїнств: міксер слід тримати в руці; неможливість змішати густе тісто, розім'яти заморожене вершкове масло з-за невисокої потужності двигуна приладу. Найчастіше ручні міксери отримують живлення від батарейок, але і електричні – теж не рідкість. Чудово справляються з нескладними завданнями: збиванням яєць, рідкого тіста для млинців і оладок, вершків і сметани.

 Професійний міксер більш потужний і має більше функцій. Сфери застосування міксерів різні. Необхідність збивати продукти виникає не тільки на домашній кухні. Існують також спеціальні, професійні збивачі, які використовуються у виробництві (кондитерські фабрики, пекарні, ресторани, кафе). Такі прилади працюють із значними обсягами продуктів, виконують велику кількість функцій, здатні працювати на декількох швидкостях. Поділяються на настільні, встановлені на стільниці і підлогові, мають велику потужність. Стаціонарний міксер – дорогий і солідний прилад порівняно з ручним. Комплектація складається з власне міксера, чаші, призначеної для змішування продуктів і підставки, утримує прилад під час роботи.