Усім відомо висловлювання у тому, що у початковій школі більше вчаться батьки, ніж їхні діти. Але хочеться додати до знаменитого афоризму, що це стосується дітей, які йдуть у перший клас непідготовленими.
Багаторічний досвід роботи з дошкільнятами показав, що діти, з якими батьки займалися вивченням основ математики легко засвоюють програму молодших класів. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина мала можливість і час у початковій школі займатися крім навчання в різних гуртках і мати при цьому хороші оцінки, необхідно підготувати дитину з основних дисциплін до школи. А допоможуть вам у цьому підручники та навчальні посібники, які пропонує Видавництво Ранок-Україна!
В наш час існує безліч навчальних посібників та книг для дітей дошкільного віку. Навчальна література продається як в електронному, так і паперовому вигляді.
Як вибрати підручник з математики для дошкільника
Для розвитку логічних здібностей дитини, що особливо важливо щодо математики, потрібно ретельно підбирати навчальні матеріали. У літературі для дошкільнят повинні бути логічні завдання, усні приклади (рахунок у межах ста), різноманітні головоломки та цікаві завдання. До таких книг можна віднести посібники з математики, які ви знайдете на сайті ranok.com.ua. Знання, які малюк набуде ще у садочку, дуже допоможуть йому в початковій школі!
Фахівці не рекомендують вам використовувати для навчання літературу з надмірною кількістю картинок та малою кількістю завдань. При роботі з такою книгою дитина більше уваги звертає на картинки і менше вникає зміст завдань.
Співвідношення ціни та якості при виборі навчального видання для дошкільнят також відіграє важливу роль. Книга може бути видана на глянцевому папері і коштуватиме дорого, але, по суті, привабливий зовнішній вигляд несе набагато менше корисної інформації, ніж розумні, методично грамотно збудовані підручники з математики, але менш привабливі.
Звичайно, інтернет надає досить багатий вибір книг для дітей, але, дорогі батьки, не забувайте, що жодна книга чи підручник не замінить маленькому учню живого спілкування з учителем чи батьком.
Глибина і диференційованість навчального матеріалу традиційного навчання самі собою багато дають для розвитку учнів. Але якщо основна школа, з урахуванням розвитку учнів на початковому ступені освіти, продовжить займатися розвитком учня, то це може відіграти істотну роль у досягненні не лише високих результатів навчання, а й у низці інших сторін загального розвитку учнів: морального, естетичного, інтелектуального і т.д.