Абдомінопластика – це одна з найпопулярніших пластичних операцій, яка дозволяє видалити зайві жирові відкладення, висячу шкіру тощо. Як результат – вдається створити чіткі красиві обриси фігури, надати шкірі тонусу та підтягнути м'язи. Прочитати про усі види пластики живота ви можете тут https://dr-izbenko.com/plastica-shivota/.

Втім, який із видів абдомінопластики пацієнт би не обрав, одним з ключових елементів успіху операції вважається правильна підготовка до неї. Давайте розберемося, що входить у це поняття.

Вибір спеціаліста

Перше правило і запорука вдалого хірургічного втручання – вибір хірурга, який досвідчений у конкретній сфері. Обирайте лікаря, зважаючи не лише на його освіту, але й на:

  • постійне самовдосконалення та проходження курсів, участь у конференціях тощо;
  • відгуки пацієнтів;
  • портфоліо, яке надається у вільному доступі.

Ви маєте бути впевнені, що абдомінопластику буде проводити кваліфікований пластичний хірург.

Медична підготовка

Абдомінопластика – складна та серйозна процедура, яка має певні показання та протипоказання. І от останні потрібно виключити для того, щоб уникнути небезпечних ситуацій під час операції. Важливо попередньо здати усі необхідні аналізи та проконсультуватися зі своїм лікарем. Варто виключити усі патології та симптоми, які належать до протипоказань.

Базовий набір аналізів та обстежень, які потрібно пройти пацієнтові:

  • загальний аналіз крові;
  • аналіз крові на ВІЛ;
  • загальний аналіз сечі;
  • огляд терапевта.

Усі висновки та результати аналізів необхідно надати пластичному хірургу, який в тому числі і на їхній основі буде приймати рішення про деталі процедури та доречність її проведення.

Відмова від шкідливих звичок

Підготуйте свій організм до хірургічного втручання. Тим паче це планова операція, дата якої зазвичай відома задовго до її проведення. За два тижні до абдомінопластики рекомендується відмовитися від куріння або принаймні зменшити кількість сигарет, які ви викурюєте протягом дня. Також забороняється:

  • курити кальян;
  • вживати алкоголь.

Всі ці речовини (алкоголь, табак) не лише можуть впливати на хід процедури, але й вповільнити реабілітаційний процес та запобігати швидкому відновленню тканин.

Сюди ж належить відмова від деяких медичних препаратів. Завчасно обговоріть з пластичним хірургом, які ліки ви вживаєте станом на сьогодні. Деякі препарати категорично заборонені в передопераційний період.

А от здоровий спосіб життя завжди заохочується. Перед процедурою старайтесь харчуватись правильно, відмовтеся від занадто жирної та солодкої їжі та вживайте побільше клітковини.

Планування оперативного втручання такий же відповідальний процес, як і сама операція. Пацієнт може суттєво допомогти лікарю, якщо буде дотримуватися всіх його рекомендацій. Ми розказали про основні принципи підготовки до абдомінопластики, які сприятимуть позитивному результату від проведення операції та допоможуть швидко відновитися після неї.