Екошуба – виріб зі штучного хутра. Його основа – трикотажне полотно, яке може бути виготовлене як із натуральних, так і з синтетичних матеріалів. На цю тканину кріпляться ворсинки, які замінюють хутро. Вони можуть бути з нітрону, лавсану або капрону. А техніки їхнього кріплення до основи дуже різноманітні: їх можуть наклеювати, пришивати і навіть напилювати. Штучна шуба ELVI кремовий колір – прекрасний варіант верхнього одягу на холодну пору року.
Штучне хутро за своїми властивостями дуже схоже на натуральне. А зовнішній вигляд дає більший простір для різноманітності: таке хутро може нічим не відрізнятися від натурального, а може виглядати навмисно штучно. Це стосується і кольорів, і фактур.
Переваги еко-шуби
-
Жодна тварина не постраждала. Ключова відмінність еко-хутра від натурального полягає саме в його екологічності. Людство бере курс на відповідальне та раціональне ставлення до навколишнього середовища та екології. Тому останніми роками з'явилося багато захисників тварин, які наполягають на відмові від натурального хутра. Крім того, що заради шуб доводиться вбивати тварин, ферми, на яких їх вирощують, також завдають колосальної шкоди екології. Мабуть, саме цей тренд підштовхнув вчених до винаходу замінника натурального хутра.
-
Низька ціна. Якісне еко-хутро коштує недешево, проте це все одно менше, ніж вартість середньостатистичних натуральних моделей. Тому, якщо вам не по кишені пальто з норки, можете оновити гардероб еко-шубою під норку – навряд чи хтось помітить різницю.
-
Екошуби мають меншу вагу. Звичайно, зараз навіть натуральні шуби стали набагато легшими, ніж були, наприклад, у радянські часи. Проте їхня вага все одно залишається дуже відчутною, що позначається на поставі. Вироби зі штучного хутра набагато легші та комфортніші.
-
Легке зберігання. Штучна шуба не боїться нападів молі, пилу та інших проблем. Її ворс не потьмяніє від часу, тому власниці можуть спокійно залишати це зимове вбрання у шафі без чохла.
Недоліки еко-шуби
-
Не всі екошуби теплі. Більшість екошуб не можуть гарантувати тепло власниці за температури нижче -10 градусів.
-
Екошуби не такі довговічні. Як правило, виріб з еко-хутра живе лише кілька років. Потім у нього починають випадати ворсинки і з'являтися лисини. Ремонт дорогий, тому вигідніше просто купити нову шубу.
-
Еко-хутро відрізняється на дотик. Для когось це буде мінусом, а для когось – плюсом. Штучне хутро може сильно відрізнятися за фактурою: одна шуба буде неприродно м'якою, інша – надто грубою.