Акне - це шкірне захворювання, пов'язане з неполадками у функціонуванні сальних залоз і волосяних цибулин. Воно вражає переважно осіб молодого віку і підлітків, що проходять через стадію пубертатного періоду, проте зрідка може зустрічатися і в більш пізньому віці. Приватний дерматолог у Києві допоможе вам впоратися з проблемами шкіри!
Симптоми акне
Симптоматика акне на обличчі явно виражена незалежно від різновиду висипань. Не помітити їх самостійно неможливо:
- розсип дрібних червоних горбків на обличчі і грудях; можуть мати гнійники;
- після засихання і відмирання висипання залишає на тому місці пігментацію темно-коричневого кольору, нерідко дрібні рубці на шкірі;
- посилене виділення шкірного сала;
- шкіра обличчя має надмірний жирний блиск;
- волосся на голові стає жирним вже через добу-півтора після миття.
Потрібне лікування акне? У такому разі вам варто звернутися за допомогою в клінику Гравимед!
Якщо не звертати уваги на ознаки на даній стадії, то згодом акне збільшуються в розмірах і починають поширюватися по більшій території, переходячи на груди і спину. Такі освіти залишають після себе значні рубці.
Причини появи висипань
Причини акне залежать від безлічі показників. Найбільш поширені серед них такі:
- порушення ліпідного обміну;
- зростання числа пропіолобактерій Акне і підвищення активності сальних залоз;
- гормональний дисбаланс, внаслідок чого обсяги виробленого шкірного сала ростуть;
- спадковий фактор;
- гіперкератоз шкіри;
- хвороби шлунково-кишкового тракту;
- недотримання належних гігієнічних правил, видавлювання прищів.
Дізнатися більше про лікування акне ви можете на https://gravimed.com.ua/!
Коли слід звернутися до фахівця?
Показати стан шкіри фахівця-дерматолога можна на будь-якому етапі розвитку підшкірних прищів, однак якщо виникли описані вище ускладнені форми, то це необхідно зробити терміновим чином.
Вельми значимо підібрати грамотного фахівця, який погляне на проблему в комплексі, так як часто відшукати причини прищів набагато важливіше, ніж тимчасово позбутися зовнішньої проблеми.
Лікування вугрової висипки завжди проводиться в комплексі і, в першу чергу, воно спрямоване на попередження утворення нових висипань. Тому лікар призначає препарати для самостійного догляду.
Потім слід видалити вже утворилися підшкірні прищі за допомогою спеціальних комедолітіческіх препаратів проти вугрового висипу. Крім цього, пацієнтові підбираються засоби, чиє дія спрямована на зниження вироблення шкірного сала. Це можуть бути гормональні препарати, а також засоби на основі ретиноїдів.