У наші дні використання добрив у сільському господарстві досить поширене. Це пов'язано з більшою ефективністю ферми і, отже, більш високим доходом. Добрива збагачують ґрунт поживними речовинами, необхідними для рослин, і покращують його фізичні, фізико-хімічні, хімічні і біологічні властивості. Так що, якщо ми впевнені, що нам доведеться купувати добрива, треба дізнатися коли їх купувати, щоб не переплачувати?

Ціни на азотні добрива досягають свого максимуму весною, до початку вегетації , тому що попит на них найвищий. Самий дешевий, проте, ми купуємо цей тип специфіки в так званих мертвий сезон, це літо. Ціни на фосфорно-калійні добрива також систематично змінюються. Найдешевші купити їх після сезону - весна і осінь. Система продажу добре продумана і спланована так, що після сезонного зниження ціни від місяця до місяця ростуть. Це головним чином дозволяє розробляти та визначати оптимальні дати покупки для дилерської мережі, а також для кінцевого одержувача.

Як скористатися сезонними коливаннями цін?

Перша умова, яку ми повинні виконати, щоб купити добриво по більш низькій ціні, - це надійний постачальник, як https://lnzweb.com/, та мати правильно обладнаний склад, на якому ми зможемо зберігати куплене добриво таким чином, щоб воно не втратило свою цінність. Слід пам'ятати, що воно характеризується дуже низькою стійкістю до вологи (вона гігроскопічна), теплових і температурних змін. Таким чином, він повинен бути належним чином захищений від атмосферних опадів, надмірного сонячного світла і механічного пошкодження упаковки. Інша проблема, з якою ми стикаємося, коли хочемо заощадити на добривах, - це великі грошові ресурси. Тому що самі низькі ціни падають під час сезону збору врожаю і відразу після нього, тобто, коли фермерам не вистачає грошей для здійснення покупки.

Що потрібно враховувати при виборі добрива?

Важливим елементом купівлі добрив, безумовно, є баланс утримання ґрунту. Це дозволить нам оцінити стан грунту, та визначити які елементи і мінерали ми повинні доповнити. Ми знаємо, скільки інгредієнтів рослина може витягти із запасів ґрунту, і скільки потрібно поповнити добривами. Однак, якщо ви не впевнені, варто звернутися за порадою до професіоналів з компаній з продажу добрив, таких як lnzweb.com.

Стратегія запліднення

Незалежно від того, з якою рослиною ми маємо справу, азот залишається найважливішим інгредієнтом. Хоча добрива, склад яких заснований на цьому елементі, вважаються екологічно небезпечними. Ось чому визначення його дози є таким важливим елементом запліднення. Його надлишок може призвести до порушень росту рослин або до погіршення якості сільськогосподарської продукції. При розробці стратегії запліднення не забувайте забезпечувати рослини іншими інгредієнтами, такими як кальцій, що регулює рН ґрунту.