Тіло постійно напружене, в голові тривожні думки про рідних, хоч би все добре зі здоров'ям, страх втратити гроші, потрапити в халепу, захворіти... І тривога накриває вже зранку: ніби цей страх прикидається першим, а після нього ти.
І мало що може порадувати. Ніби постійно чимись є невдоволення. Від цього роздратованість на себе. І потреба ВСЕ контролювати: перевіряти, перепитувати, радитися. Сумніватися, боятися помилитися і прагнути все зробити правильно.
Так живуть люди із патологічної тривогою. Хоч на перший погляд, це, дуже часто, успішні, високо соціально адаптовані люди - мають сім'ї, освіту, роботу чи бізнес, вродливі, доглянуті, подорожують та смачно їдять. Але ніщо не може перекричати внутрішню істерику: "Я відчуваю, наближається якась біда, щось станеться, треба бути напоготові!"
Люди або ховаються вдома і уникають контактів, або постійно втікають із дому, не витримуючи самих себе наодинці.
Впізнали себе? Я допоможу, як дати цьому край:
1. Шукаємо сфери життя, де ви подавляєте гнів. Гнів подавляєте страхомДе не маєте права сказати "ні"?
2. В яких важливих потребах Ви себе зраджуєте? Яку мрію зарано викинули на смітник? Де немаєте права попросити про допомогу чи турботу?
3. Психотравми! Сором, вина. Непрожита біль рулить вашим психо-емоційним станом підсвідомо, навіть якщо давно вирішити це забути і не згадуєте
4. Чому накопичуєте перевтому та емоційне виснаження?
Гіпнотерапія: в середньому до 5 сеансів і тривога приборкана, а бонусом - висока самооцінка, впевненість у собі.
Редакція сайту 0432.ua виражає подяку психологу Ірині Мороз за надану статтю.
Звернутись до психолога Ви можете по номеру: +380(97)612-11-12