Півтори — дві тисячі гривень: скільки витратили грошей вінничани на великодній стіл

Ми вийшли на вулиці міста розпитати, скільки цього року наші городяни виділили з сімейного бюджету грошей на придбання продуктів. І де їх купували. Надали традиційно ринкам, чи більш зручний варіант — супермаркет.

Пані Ірина підрахувала, на цьогорічний святковий стіл вже скупила продуктів на понад тисячу гривень. І це не остаточна сума.

“Півтори тисячі гривень — це точно. Може бути й дві. Якщо ще щось необхідно докупити. Скуповуюсь як на ринку, так і у магазинах”, - зауважує Ірина Васаженко.

Вже дві тисячі гривень витратила ще одна вінничанка.

“Купувала продукти як на ринку, так і магазині. Знаю, що є послуга доставлення, але я люблю все роздивитися перед тим, як купити. А з доставки — це тільки піца, щось таке”, - каже Олена Бучацька.

Цьогорічний Великдень збігтися ще з кількома родинними святами у родині Олександра.

“Великодній стіл цього року нам добряче по грошах обійдеться. Навіть не буду озвучувати суму. Бо у родині ще й два дні народження, які припадають на ці дні. Деякі продукти купували у супермаркеті. Зрозуміло, що молочна продукція, свіже м'ясо — базар. Чомусь склалась така традиція, ще від радянського союзу, що треба йти на ринок. Але, ж немає такого магазину біля дому, де завжди буде свіже м'ясо. А вже мама готує сама пасочки, ковбаски й все таке”, - Олександр Іващук.

Звикла купувати все у магазині та знає, як там можна зекономити вінничанка з рідкісним ім'ям — Леоніла.

“Як чую про суми про дві — тири тисячі гривень, які люди витрачають на святковий стіл, та й думаю, це треба всю вулицю до себе в гості запросити та пригощати? Ні, ми вклалися до двох тисяч. А от купую продукти у супермаркетах. Мені здається, там санітарні норми дотримуються. Та й зручно. Прийшла, все на місці, не треба бігати туди-сюди. Та ще й карткою розрахуватися. А не шукати біля кожної продавчині по 10 копійок, по гривні. От, є карточка, і все”, - Леоніла Мазур.

А скільки витратили ви на продукти до святкового столу ?