
09:28, 3 вересня 2015 р.
Причина задимлення Вінниці
Сьогодні, 3 вересня, вінничани зранку відчули запах гарі, причому, практично, по всьому місту. Він відчутний навіть в приміщеннях, обладнаних кондиціонерами. На разі, офіційно відповідні служби не називають джерело смогу.
Проте, вірогідно, що дим іде з торф’яників, які загорілися під Калинівкою. Нагадаємо, 1 вересня, рятувальників ДСНС повідомили про загорання окремих осередків торфу в Калинівському районі за межами села Мізяківська Слобідка. Загальна площа займання становила 0,5 га. 2 вересня, як повідомляли в ГУ ДСНС у Вінницькій області, було ліквідовано пожежу на площі 0,3 га. Однак сьогоднішній ранок показав, що пожежа не вщухла.
Горіння торф’яників під Києвом спричинило таке задимлення у столиці, що тамтешня влада рекомендувала киянам сьогодні, 3 вересня, не вести дітей у школи й дитсадки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:52, Вчора
23:41, 3 березня
17:00, Вчора
118
12:43, Вчора
live comments feed...
Коментарі